Hakkımızda

Aykop Elektrik Elektronik  1978 yılında Mustafa Kopuz tarafından Kartal, İstanbul adresinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ağırlıklı olarak gemi elektriği ve gemi elektroniği konusunda hizmet vermiştir. 1992 yılından itibaren Yalçın Kopuz 'un katılımı ile firmanın faaliyet alanları genişleyip proje bazlı işlere imza atmaya başlamıştır.

Kuruluşundan bugüne kadar elektromekanik sektöründe hizmet veren firmamız, üstlenmiş olduğu tüm projeleri başarı ile tamamlamış ve özellikle gemi elektroniği, özel yat otomasyonları, özel makineler için kart dizaynları ve ağır iş makinelerinin kart tamirleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Tüm departmanlarında katılımcı, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyon yapısına sahiptir. Bu sayede tasarımdan uygulamaya kadar her aşamada toplam kaliteyi ilke edinmiş, müşterilerine alternatif çözümler sunan bir firma olarak da ayrıcalık yaratmıştır.

Hizmetleri Türkiye ve yurt dışında ihtiyaç duyulan her yere gerektiğin de servis ve hizmet götürmeyi  ilke edinmiş, müşterilerine beklentilerinin üzerinde, kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemiştir.